UA-122248156-1 Transport towarów z chin do polski » Szybki import z Chin

Transport towarów z chin do polski

Paleta z chin do polski
12 września, 2018

Transport towarów z chin do polski

Transport towarów z chin do polski

Handel sezonowy

Podobnie, jak na naszym rodzimym rynku zbytu, są określone towary, które lepiej schodzą zimą, inne wiosną, a jeszcze inne jesienią. To można by nazwać trendami związanymi z określoną porą roku i tak jest okazuje się w istocie. Wiosną, kiedy zaczynają się prace w ogrodzie, dobrze jest skupić się na tego rodzaju produktach, mogą to być różnego typu akcesoria, pomocne przy zajmowaniu się pielęgnacją ogródków przydomowych, albo nieco większych upraw. Konieczne w tym czasie, może się okazać nie tylko samo grabienie, przekopywanie, ale także pielenie, wcześnie pojawiających się chwastów. Z dużą pewnością przydadzą się rękawice, ale także pomocne mogą okazać się węże gumowe, a także odpowiednie końcówki, które jak wiadomo z czasem zużywają się. W ostatnim czasie dość modnym rozwiązaniem i niezwykle praktycznym okazały się być węże gumowe, takie które same się składają. Jeśli chodzi o sezon wiosenny, to w tym czasie, także znacznie więcej czasu spędzamy w ogrodzie, a także przy stoliku pijemy więcej napoi oraz chętniej wybieramy się na takie, nieco krótsze wypady w plener. Dzięki temu, można w tym czasie sprzedać więcej koców, pojemników na żywność, a także koszy, do pakowania produktów, zabieranych na pikniki.

Lato, czyli stroje kąpielowe i akcesoria

Latem najczęściej kupujemy nowe stroje kąpielowe, a to z tego powodu, aby mieć możliwość skorzystania z czasu urlopowego i dobrą zabawę. Innym rodzajem towarów, który w tym czasie także dobrze się sprzedaje, okazać się może cała gama akcesoriów, które mogą okazać się dość przydatne, takich jak okularów do nurkowania, albo kapeluszy z szerokim rondem, które dobrze chronią przed nadmiernymi promieniami słońca. Takie różnego rodzaju inne rodzaje wyposażenia, mogą być przydatne w tym czasie, a także wszystko, to co związane jest z wypoczynkiem. Okazuje się, ze mogą to być akcesoria do pływania, nie tylko stanowiące wyposażenie osoby, chcącej się kąpać, ale także dzieci oraz dla osób starszych.

Jesień i zima

Na czas jesieni i zimy, wiadomym jest, że dużo lepszym rozwiązaniem okaże się zamówienie, czegoś, co może sprawić, że będzie nieco cieplej, a dodatkowo modne i efektowne okrycia wierzchnie, mogą kosztować znacznie mniej, niż kupione u polskich producentów odzieży. Nie należy jednak przesadzić z ich ilością, bo moda bywa dość kapryśna, a transport może okazać się dużo bardziej kosztowny, niż sam zamówiony towar, wiele zależy tu od wagi całości, a także cła na granicy. No i jak się okazuje, magiczną kwotę dwustu dolarów, można przekroczyć dość szybko, a przez to trudno jest nazwać takie zamówienie drobnicą z Chin.

Co jeszcze na zimę?

Takie pytanie już teraz zadaje sobie wielu handlowców detalicznych, ale także hurtowników. Okazuje się, że czasem trudno jest trafić w przyszłe gusta, użytkowników sieci i sklepów stacjonarnych. Także zimowe obuwie, może znaleźć tu swoich miłośników, zwłaszcza że modele są naprawdę fajne, a niektóre z nich wykończone ciepłym futerkiem. Bywa jednak różnica w numeracji, bo jak powszechnie wiadomo, Chińczycy mają nieco mniejsze stopy. Jednak czasem udaje się dopasować coś, biorąc pod uwagę uniwersalną rozmiarówkę, a także podając rozmiar swojej podeszwy, na przykład przez formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *