UA-122248156-1 Paleta z chin do polski » Szybki import z Chin

Paleta z chin do polski

Transport w kontenerach
10 września, 2018
Transport towarów z chin do polski
12 września, 2018

Paleta z chin do polski

Paleta z chin do polski

Paleta z Chin, a nie kontener

Okazuje się, że aby móc handlować towarami z Chin, nie ma konieczności zamawiania całych kontenerów określonego rodzaju towaru, albo towarów u jednego kontrahenta. Można zrobić to w nieco inny sposób, zamawiając jedynie paletę. Na takiej palecie, znaleźć się może kilka, albo kilkanaście sztuk, tak aby możliwy był zakup bądź co bądź hurtowy. Dzięki temu, że takie palety są łączone, wspólnie stanowić one mogą ładunek, taki aby wypełnić wymaganej wielkości kontener, nawet taki nieco mniejszy, bo do 28 metrów sześciennych pojemności. Kilka palet, z pewnością zmieści się w kontenerze, a to jest w stanie zapewnić kilka rodzajów towarów, które będą dostępne w tym samym czasie, przez co oferta może się okazać dużo pełniejsza dla odbiorców, którzy jak wiadomo, przyzwyczaili się już do pewnego rodzaju różnorodności w wyborze, albo koloru, albo fasonu kupowanych przedmiotów.

Transport co tydzień

Nowoczesna technologia pozwala na to, aby dostawy dało się organizować regularnie, na przykład co tydzień. Jednym ze sposobów, okazać się może wykorzystanie transportu lotniczego, bo jak wiadomo, ma on taką zaletę, że jest dość szybki, nie ma ograniczeń spowodowanych strukturą terenu, takich jak oceany, czy morza. Co innego w przypadku transportu morskiego, albo kolei, którą może już coś takiego odrobinę spowalniać, albo powodować konieczność zmiany przewoźnika. Chociaż drogą lądowa z Polski do Chin, wydawać się może najkrótsza przez kraje znajdujące się w Azji, to okazuje się, że z uwagi na odległość, taki transport zajmuje siłą rzeczy kilkanaście dni. Nie musi to stanowić problemu, jeśli taki transport nie jest konieczny co tydzień, ale wystarczać może na przykład co dwa tygodnie. W innym przypadku można spróbować przesyłek lotniczych, albo innego rodzaju transportu, na przykład samochodowego. Jednak dość istotną kwestią może się tu okazać konieczność przekraczania kilku granic, a to na pewno nieco ogranicza ramy czasowe, także takiego rodzaju transportu.

Moda i światowe trendy

Tak się przeważnie składa, że to co modne i lubiane w Chinach, okazuje się być także dobrze sprzedającym się towarem w Polsce i krajach zachodniej europy. Tymczasem, tego rodzaju moda przychodzi do nas niejako z pewnym opóźnieniem. Śledząc z dużym zainteresowaniem to, co dzieje się na wschodnich krańcach Azji, można z pewnym prawdopodobieństwem przewidzieć, co się będzie podobać, a także stanie się czymś w rodzaju ciekawego towaru, a przez to warto go już teraz zamówić, aby potem móc odsprzedaż z zyskiem. Są jednak też i takie przypadki, że moda panująca w Chinach, nijak ma się do trenów zachodnich, a przyczyną tego może być na przykład różnica kulturowa. Nie jest to jednak regułą, a także można wziąć pod uwagę, jeszcze inne czynniki, to znaczy to co jest modne i dość poszukiwanym towarem na bardzo dalekim zachodzie. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, to co podoba się ludziom w Stanach Zjednoczonych, gdyż istnieje duże prawdopodobieństwo, że właśnie tego rodzaju typy, okażą się jak najbardziej trafione, a dzięki temu możliwe będzie kupowanie towarów regularnie i to paletami, a całe zamówienia zostaną dość szybko sprzedane, przez co osoba handlująca, będzie w stanie dość szybko się wzbogacić na różnicy cenowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *